درباره صنعت تاج دانه صبا

درباره ما

مؤسسین شرکت صنعت تاج دانه صبا (سهامی خاص) با بیش از 10 سال سابقه در زمینه صنعت خوراک دام و طیور، با هدف خدمت به این صنعت اقدام به تاسیس این شرکت جهت تولید انواع دان آماده، کنسانتره و مکملهای ویتامینه و معدنی در سال 1392 نمودند. شرکت صنعت تاج دانه صبا با هدف استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی روز دنیا و با در نظر گرفتن نژادهای مختلف دام و طیور موجود در اقلیمهای گوناگون کشور، در جهت کاهش هزینه تولید و بهبود ضریب تبدیل مواد غذایی، از متخصصین مجرب در بخش جیره نویسی، تولید و خدمات پس از فروش بهره مند گردیده است. امید است با استفاده از محصولات این شرکت و حصول اطمینان از نتایج رضایت بخش و عملکرد مطلوب آن، شاهد سود دهی بیشتر و استفاده بهینه از منابع موجود در سطح کشور، برای مشتریان محترم خود باشیم.

حوزه فعالیت های شرکت

بخش فعالیت پژوهشی

با توجه به اهمیت تحقیق و پژوهش در توسعه صنعت طیور،شرکت تاج دانه فارغ از واحد R & D مجموعه تولید کنسانتره و دان آماده، واحد پژوهشی را با همکاری گروهی از متخصصان خبره و متعهد به منظور ایجاد زیر ساختهای جدید و کارآمد در صنعت ایجاد نموده است که در آینده ای نزدیک نسبت به عرضه زیرساختهای حیرت آور اقدام مینماید

تولید دان و کنسانتره

شرکت تاج دانه با آمیختن دانش و صنعت،اقدام به تولید کنسانتره ها و دان ویژه طیور اعم از جوجه های گوشتی و مرغ تخمگذار و سایر پرندگان پرورشی مینماید.
کیفیت و تناسب محصولات تولیدی که تحت نظر بخش تحقیق و توسعه شرکت انجام میگیرد،زمینه یک پرورش خوب را مهیا میسازد.

مصطفی رجب زاده
دکتر مصطفی رجب زاده
رئیس هیئت مدیره - مدیر فنی

متخصص بهداشت و بیماریهای طیور – استاد دانشگاه

مهندس فرنود عمرانی
نایب رئیس هیئت مدیره - مدیر بازرگانی

مهندسی علوم دامی